Detay Tasarım - Fuar Stand, Kongre Tasarım, İç Mimarlık, Ürün Teşhir Üniteleri
Telephone Number

+90 212 295 02 34

Email Address

info@detaytasarim.com

TR | EN

İç Mimarlık Dekorasyon İstanbulda Detay Tasarımla

İç Mimarlık Dekorasyon İstanbul

Ev ve iş hayatı olsun fark etmez kapalı mekânlarda hayatımızın büyük bir bölümünü geçirmekteyiz. Bu nedenle bu kapalı ortamları en iyi şekilde değerlendirmek bizim için oldukça önemli olmalıdır. Çünkü iyi tasarlanmamış bir ortam insanları da kötü etkiler. İnsanların gözü her şeyi düzenli görmek veya estetik görmek ister. Kötü tasarlanmış bir ortam insanların gözünü yorar. Yapılan araştırmalarda insanların az veya çok değişken olmakla birlikte baktıkları şeylerdeki simetrik ve estetikliği beğendikleri ortaya çıkmıştır. Bu nedenle iç ortamların dekorasyonu oldukça önemli bir hal alır.

ic-mimarik-dekorasyon

İç Mimarlık Dekorasyon

İç ortamların dekorasyonu denilince İstanbul şehrini es geçmek olmaz. İstanbul ülkemizin ve dünyanın en önemli merkezlerinden birisidir. Burası bu öneminin yanında mimariye verdiği katkılarından ötürü dekorasyon alanında ayrı bir öneme sahiptir. Temalı iç dekorasyon tasarımlarında eski İstanbul evleri de ayrı bir öneme sahiptir. İç mimarlık hizmetlerinde Detay Tasarım olarak tecrübemiz ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İç mimarlık dekorasyon İstanbul şehrinde hem evler için hem de iş merkezleri için gittikçe önemini artırmaktadır.

iç mimarlık dekorasyon

İş Dünyasında İç Mimarlık

İş dünyasında prestij oldukça önemlidir. Bunu sağlamak için ise şirketlerin merkez ofisleri üzerine oldukça büyük yük düşer. Her şirketin aslında en küçük işinde veya lokasyonunda bile prestij, o şirketin kalitesini gösterir. Ancak merkez ofisler, endüstriyel tesislerden daha önemli bir haldedir. Çünkü endüstriyel tesislerde iyi tasarım gibi ayrıntılara pek önem verilmez, oralarda temel ama daha çok üretimdir. Ancak merkez ofislerde ve plaza binalarında iyi bir iç dekorasyon direk olarak şirketin kalitesini gösterecektir. Bu yüzden en önemli plaza ve muhitlerde en kaliteli şirketler yer alır.

Tecrübeli ve Yetenekli Mimarlık Ekibi

Ekibimiz , Mimarlık iç ve dış olmak üzere ikiye ayrılır. Biz bu ayrımın iç tarafı ile ilgileniyoruz. Şirketimizin 2000 yılındaki kuruluşundan itibaren bu yönde bir ekip oluşturma ve oluşmuş ekibi koruma yoluna gittik. Detay Tasarım aslında bir fuar standı markasıdır ancak fuar standları da iç mimarlığın en zor ve rekabetin en yüksek olduğu alanlarından birisidir. Bu nedenle Detay Tasarım olarak iç mimarlık dekorasyon İstanbul alanında hizmet vermek için hazırız. Eşsiz bir iç dekorasyon hizmeti almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin