Detay Tasarım - Fuar Stand, Kongre Tasarım, İç Mimarlık, Ürün Teşhir Üniteleri
Telephone Number

+90 212 970 24 29

Email Address

info@detaytasarim.com

TR | EN

Fuar Standları

Fuarlar firmaların en önemli iletişim araçlarından bir tanesidir. Fuar standı sektöründeki lider firmamız detay tasarım İç ve dış mekan fuar alanlarında ahşap stand ve octanorm ve maxima sistemlerinde Fuar Stand dekorasyonunu tam hizmet anlayışı ile kabul etmiş, pazarlama, tasarım ve uygulama ekipleri ile bir bütün halinde hizmet vermektedir.

292-dscf1609-3

Müşterilerimizle iletişimi sağlayan ve koordine eden müşteri temsilcilerimiz ilk brief alımından standın teslim edilmesine kadar sizinle sürekli iletişim halindedir. Tasarım ekibimiz, alınan briefe uygun alternatifli projeler geliştirerek sizlere sunar, gerekli revizyonlar yapıldıktan sonra projenin kabulü halinde tüm detay ve uygulama çizimlerini hazırlayarak üretim sürecine geçilir.

Projenin uygulanmasını sağlayan teknik ekibimiz fuar standı imalatını atölyemizde hazırlayarak fuar esnasında montaj-söküm işlerini yürütmektedir.

Detay tasarım Türkiye’nin tüm bölgeleri ve Avrupa’ da deneyimli ekibi ile lojistik gücünü birleştirerek dünyanın her yerinde stand uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Fuar standları satılık veya kiralık olarak bütçelendirilmektedir. Ayrıca taleb edildiği takdirde müşterilerimize catering, hostes, tercümanlık, lojistik ve bunlar gibi hizmetler verilmektedir.